Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Idén lesz 2 éve,hogy van egy 8 tagú foghidam.

A legszélső tönkrement. Látszik,hogy szürke és rohad is,erzem..ez az egy fog teszi tönkre az egész számat. Azt mondanám hogy kihuzatnám,de a szelső és azt a híd miatt nem lehet.

Ugyan annál a fogászatnál voltamcsak másik rendelobe mentem mert az én dokim hosszú szabira fogmenni és már nem osztogatnak oda időpontot.


A másik azt mondta,hogy biztos valami miatt esetleg szájviz vagy valami miatt lett szürke es hogy várjunk meg a dentálhigiénikus után majd meglátjuk..

Mondtam neki hogy az a fog elromlott!

Erre ő is meg a demtálhigiénikus is azon lovagol,hogy az első fog felett az iny vörös meg van fölötte egy " ugrato" és h mitől lehet.

Kaptam valami öblogetos cuccot,majd vissza kellett mennem. Hát arrajutott h halványult,de csak az öblögető miatt és hibott egy másikfogorvost ,mert most egy 3. Rendelobenvoltam ugyan annál a cégnél. Ott a doki megnézte és arra jutott h ahidmiatt van ott az emelkedő ahol letapad baktérium és attolvorös. És hogyő megcsinálha de csak ugy nemnxulhozzá mrrt nem az őmunkája.

Még a honapvégéigdolgozika saját fogászom így még bemegetekhozzá és meg néziaztán utat enged az ujdokinak h kezdjen valsmit,de olyan dologgal ami most kenyegtelen,mert a rohadt fog miattmentemoda.

Közel400 000et fizettema hidért és ha ugy van ujat kellkéstittetni a huppano miatt hajolvettemki.. Marha jo lesz.

Ha gyökérkezelik a szélső fogat és felkerülegy újhid akkor nem lesz büdös a továbbiakban?


2017. ápr. 9. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, gyökér kezeltesd az utolsó pillérfogad, ha még nem teljesen rohadt el a korona alatt, akkor az lehetséges. Minél előbb cselekedj. Igen, új hidat kell készíteni a hiány pótlásra, mert nem valószínű, hogy egyben le fogja tudni venni az orvos a régit.
2017. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!