Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mikor ehetek...

Foghúzás után mikor ehetek újra normálisan?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy mikor nem kell már figyelnem arra hogy ne rágjak azon az oldalon?


Már nagyoon bosszantó hogy a másik oldalon tudok csak enni..és csak levest meg krumplipürét eszem ami miatt egésznap éhes vagyok mert ha megpróbálom vmi táplálobbat akkor hiába eszek a túloldalon..akaratomon kivül átmegy a másik oldalra egy két falat és belemegy a lyukba aztán csipesszel szedhetem ki hogy ne hogy felsértse.:8


2017. ápr. 16. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a sebtől függ. Ha már úgy érzed, hogy ehetsz rajta, akkor valami kis pépessel kezdj, és nagyon kis lépésekben haladj előre, nehogy bajt csinálj, és próbálj úgy enni, hogy oldalra fordítod a fejed (arra az oldalra, amelyiken eszel). Mindenesetre pár napig a tejes dolgokat kerüld :)
2017. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!