Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 hete kezdték gyökérkezelni...

2 hete kezdték gyökérkezelni a fogamat és most kell visszamennem a 2. alkalomra Mit fognak csinálni? Lent

Figyelt kérdés

Először fájt mert be volt gyulladva de raktak bele fájdalomcsillapító tömést meg szedtem cataflamot.

Fog fájni így is?


2017. ápr. 18. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Másodszorra nekem már egyáltalán nem fájt, injekció nélkül tisztította még a gyökereket az orvos és próbatömést tett bele, semmit nem éreztem.
2017. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 km4xs válasza:
Hát személyes tapasztalatom: előbb-utóbb minden gyökérkezelésnek húzás a vége, ha kiszedi az ideget, az attól begyulladhat, csak későn veszed észre, mert nem nagyon fáj. Ha nincs elől, inkább húzasd ki, én is azt csináltam, padig elől voltak, inkább pótoltattam, hiába drága viszonylag, minthogy aggódjak, hogy mikor lobban be.
2017. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért lehet,hogy megéri kezeltetni, a gyökérkezelt fog évekig,évtizedekig is jól funkcionálhat.

Ha most nem fáj a fogad valószinü nem fog a kezelés közben sem.Esetleg érezhetsz enyhe feszzegetést meg egy-két helyen csipő érzést.

2017. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig csak ideiglenes tömés volt a fogban, ami segítette a gyógyulást és fertőtlenített, ha minden rendben van, akkor szokták letömni véglegesen a fogat. Fájni már valószínűleg nem fog.
2017. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!