Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogíny felvágás után, a...

Fogíny felvágás után, a gézlap kiszedése mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés

Azért is kérdezem ezt meg, mert ma szerencsémre felvágták a fogínyem, túlságosan feltelt gennyel. A drága kedves Dr. nőm gyógyszer ellenes (Homeopata) és az egész hadműveletet érzéstelenítő nélkül csinálta. Na jó 1 kis lidocain spray játszott nála. De életemben nem éreztem ekkora fájdalmat, és megmondom őszintén...f*sok vissza menni. Mert ha ennyire fog fájni a gézlap kiszedése is akkor keresek más fogorvost.

Annyit, még hozzá tennék a kérdéshez, hogy a beavatkozás után kb mennyi idő a gyógyulás,és a dohányzást most el is felejthetem pár hétig?

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 26. 20:59
 1/3 Metionin ***** válasza:

Nekem pillanatnyi kis éles fájdalom volt, nem volt gáz.

Amúgy ha tele volt gennyel, hiába adott volna lidokaint, nem hat. A gyógyulás kb egy hét szerintem, nekem a bölccsességfog műtétem után 10 nap volt de azt ásták-vésték meg minden. Cigizés nem ajánlott de erről a dokit kérdezd.

2017. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szuri sem ért volna túl sokat. A csík kiszedése röpke érézékenység csupán, viszont az új betétele fájhat. Sajnos ezt most ki kell bírnod.
2017. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ó Jézus.
2017. ápr. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!