Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az álkapcsommal van egy nagy...

Az álkapcsommal van egy nagy gond mit tehetek hogy normális mosolyom lehessen?

Figyelt kérdés
Az álkapcsom kis korom óta ilyen állapotban van és nem is emlékszem mikor volt utoljára szép mosolyom .A fogaimal semmi probléma sincs.De az álkapcsom alul hátrább van és igy a felsö fogsorom elörébb van .Kisebb koromban a fogaim ki látszottak de mára már addig probálkoztam hogy megszokodtá vált a fogaim ajakon belül tartása .De igy is becsukott szájjal látszik hogy a fogaim nem egymáson helyezkednek.Readásul a felsö fogsoromat tartó iny látszik szinte teljesen .Az átlagnál sookal nagyobb rész . Az ajkaim annyira fel tudom bármi féle segitség nélkül huzni hogy az egész inyem és fogsorom látszik! Probálkoztunk már othoni fogszabályzoval de olyan erös állkapocs fájdalmam volt hogy többet nem is akartam látni az eszközt. Mit tegyek hogy végre szégyen nélküli mosolyom legyen?.15L

2017. ápr. 26. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Rögzített fogszabi kéne, össze húzatni a 2 fogsorod. Minél hamarabb, sajna nekem ezt elcsszték... 18 felett vagyok jóval és itt már csak a műtét segít, de míg fejlődésben vagy oda tudják húzni, az elején nem lesz kellemes ez sem de megéri egy életen át tartó szép mosolyért.
2017. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!