Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Eléggé összevissza állnak a...

Eléggé összevissza állnak a fogaim, mit csináljak velük? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval mikor cserélődtek a tejfogaim, nem vettem észre, hogy jön a másik így ferde lett a másik, továbbá a lapátfogaim elég nagyok, tehát ahhoz, hogy fogszabályzóval helyre tegyék a ferdét, ahhoz ki kellene húzni 2 fogam. Külső fogszabályzót nem szetetnék, de hallottam már olyat is, hogy az ilyeneket kb 3 fogon rögzített fogszabályzóval orvosolják. Tud erről valaki valamit?

Illetve 18 éves kor után sokkal drágább a fogszabályzó? A benti és a kinti között sok árban a különbség?

Illetve még egy kérdés: a fogfehérítés kb mennyibe kerül?


2010. máj. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:

szia:)

én nem vagyok annyira informálódott fogszabikban, de itt van pár link, ami hátha tud segíteni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

az árak változóak, de ki lehet fogni akciókat is, ha beírod google-ba, hogy fogfehérítés akciósan, találasz jó pár weboldalt:)

amúgy ma már sok lehetőség van a fogak esztétikájára, szóval ne keseredj el, pl. dirikt héjjal is tudnak javítani a ferde fogakon, de ha elmész egy esztétikai fogászatra ott jobban tudnak segíteni:)

ha beírod google-ba h esztétikai fogászat, akkor sok oldalt találsz:)

sok sikert:)

2010. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*az direkt héj akart lenni:D elírtam...ja és ezt csak példának írtam, nem tudom mennyire jó, mert van aki jónak mondja, van aki nem, fogdoki jobban tudja biztos:)

remélem segítettem a válaszommal:)

sok sikert:)

2010. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
veresd szájba magad az jót tesz a fogaknak :D üdv pinc pinciná
2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23:36-38-as köszönöm szépen a segítséget!
2010. máj. 15. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kellet volna fogszabályzó mikor kisseb volt és nem mentem bele igy ki kellet huzni 2ˇmaradandóˇ fogamat,aminek gyökere kb2-3cm volt.Hát végülis igy megusztam a fogszabályzót 2 foghúzással.
2010. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mosolytervezéssel fogszabályozás nélkül is lehet kisebb javításokat végezni a fogaidon....
2010. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!