Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha műtéti úton eltávolítanak...

Ha műtéti úton eltávolítanak egy nagyőrlőt, fel fog dagadni?

Figyelt kérdés
Gondolom ha érzésteleníti nem fáj, utána hány napig fájhat?
2010. máj. 14. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első 24 óra a legrosszabb, utána fájdalomcsillapítóval ki lehet bírni, hacsak nem gyullad be a seb. Az arc feldagadása nekem 2 napig tartott, de gondolom ez egyénfüggő. Mindenesetre a legjobbakat kívánom.
2010. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a felső 5-öst távolították el műtéti úton, mert nem tudott kinőni. Amikor kiment az érzéstelenítő hatása akkor fájt egy kicsit, de szedtem fájdalomcsillapítót meg jegeltem, úgyhogy nem volt vészes. Jobban zavart az, hogy feldagadt az arcom :D Pár nappal később viszont begyulladt az arcom, visszamentünk az orvoshoz, megszurkálta injekcióstűvel, de nem volt benne semmi, úgyhogy aztán csak írt fel nekem ecetsavas krémet(bárhol meg lehet venni) és elmúlt, úgyhogy ha neked is ilyen lenne, akkor nem kell megijedni :)

Egyébként nálad miért kell műteni?

2010. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!