Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől pusztulnak el a nyelveme...

Mitől pusztulnak el a nyelvemen az ízlelőbimbók?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt először. A nyelvem egyes részén elhalnak a bimbók, és szinte sima felület képződött (kisebb területeken). Ez pár nap után rendbe is jött. És pár hete már megint előfordul, egyre gyakrabban. Esetleg olyan ételt ehetek amitől ez van? (14/L)

2017. máj. 7. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennél a háziorvoshoz, mert alamifertözés (gomba) lehet.
2017. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem érték valamilyen torokcukorkát? Strepsils vagy ilyesmi? Nekem néha pár óráig tompa az ízlésem tőle. Nagymamám napokig nem érez ízeket utána. Lehet hogy te extrémebb eset vagy vagy rosszul reagál rá a szervezeted.

Én a helyedben meglátogatják az orvost

2017. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem érzem "különlegesebbnek" az esetemet, mert anyumnak is gyakran van ilyen, és ő azt mondta, gumicukortól lehet.
2017. máj. 7. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én közel 60 éves vagyok, sokszor eszem gumicukrot, de nincs ilyen gondom.


Viszont ha anyukáddal is ugyanez a probléma, akkor még valószínübb valami fertözés.


Ezy látogatás az orvosnál nem a világ, ennyit megér az egészséged, vagy nem?

2017. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, persze :) Amint időm engedi, elmegyek egy orvoshoz.
2017. máj. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!