Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt szeretném, hogy nekem a...

Azt szeretném, hogy nekem a fogszabályzós valami olyasmit mondott, hogy hordjam az éjszakai fogszabályzót? (szerintem ismeritek aminek ilyen műanyag van a szájpadlásomon. Lent a további!

Figyelt kérdés
... és hát nem tudom, hogy vele milyen beszélninmeg enni egyáltalán szabad-e meg hogy mennyi idő alatt lehet vele megtanulni beszélni? Köszii előre! További szép estét! . Igen volt már egy ilyen kérdésem csak nem jött rá sok válassz.

2017. máj. 29. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Micsoda? Az éjszakait éjszaka kell hordani. Nyilván nappal is lehet, ha akarod, de az nem arra van tervezve.
2017. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Azért éjszakai a neve, hogy éjszaka hordd. Az esti fogmosás után felpattintod és szunyálsz, erre a célra lett tervezve. Beszélni nem érdemes benne, az enyémben a nyelvrács rásegített a pöszeségemre mivel beszéltem hordás közben, enni sem érdemes vele, utána vakarhatod róla a kajamaradékot.


Persze napközben is hordhatod passzív tevékenységek közben, tanuláshoz, filmezéshez beteheted.

2017. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem igaz, hogy csak éjszaka kell viselni és azért éjszakai a neve.. Az terjedt el, hogy éjszakai, de egyébként retenciós készülék neve. Napi 14-16 óra viselés az ajánlott.
2017. jún. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyátalán nem éjszaka kell. Az előttem levő válaszolónak igaza van. Beszélni nem tudsz vele, legalábbis nem érthetően. Evéshez ki kell venni. Heti egyszer egy ilyen "tablettás" vízben kell áztatni (gyógyszertárban lehet kapni de mondják hogy mi a pontos neve) és minden ki-be vétel után mosni kell vízzel, hogy ne száradjon rá a nyál. Nem lehet vele "megtanulni beszélni mivel a nyelved egy kis "térben" van. Otthon kell hordani iskolába/munkahelyre nem szabad. (Én rutinom) kb. este 8-9 fele berakom, abban alszom, 7-ig bennthagyom. Kiveszem suliban nincs hazamegyek tanulás közben hordom ill. szabadidőmben. Ennyi :)
2017. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!