Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb alsó, leghátsó nagy őrlő...

Jobb alsó, leghátsó nagy őrlő fogam tömték tegnap és aznaptól fájdalom folyamatosan, másnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A hátsó jobb alsó nagyőrlő fogam tömték tegnap. Orvosom szerint elég nagy lyuk volt rajta, gyógyszeres fehér tömést tett bele. (véglegest)

Namost nekem igaz előző este is némi fájdalom féle volt azon az oldalt (de nem tudtam beazonosítani hogy melyik fogam lehetett).

Még tegnap este lefekvéskor (immár tömés után) (pontosabban szinte mikor kiment teljesen a zsibbasztó hatása elkezdett folyamatosan (egyenletesen fájni) nem kibirhatatlan de azért estére be kellett vegyek fájdalom csillapítót, és még így sem igazán szünt. Reggel is arra keltem hogy fáj ugyan olyan szinten. Ma hol fáj hol nem.


Nem lüktet nincs bedagadva, nyomásra kocogtatásra nem érzékeny. És mégis..mintha az fájna de nem mernék rá megesküdni.


Egyszer olyan mintha a felette lévő fájna (amin szintén tömést kéne már cserélni és az oldalán pici fekete lyuk féle (látható),


Vagy van még az alsó kisőrlőm amit 1 hónapja tömtek abban is elég nagy volt a lyuk, és az tömés után kocogtatásra érzékeny volt, orvos szerint ott is közel volt az ideg, de ha regenerálódik akkor rendbe fog jönni és megszünik. Namost azt ha kocogtatom nem érzékeny már, tudok rajta enni is. Nem azt mondom hű de tuti, de még kis időt adok neki hogy mi lesz a sorsa mert orvos szerint 1-2 hónap míg meg gyógyól a "sokktól" ha meggyógyul ugye.


Namost vagyok nagy dilemmával mert folyamatos kisugárzó fájdalmam van, de nem tudom pontosan a 3 fogam közzül melyikről jön a fájdalom, de néha mintha pontosan érezném hogy a tegnap betömött nagyőrlőről.


Rendbe jöhet ez még? volt másnak hasonló

Nem lehet hogy a fehér tömés ahogy tágul vagy nem is tudom, és nyomódik a fogam?


2017. máj. 31. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet pár nap alatt megnyugszik a fogad, de ha erősödik a fájdalom, lüktet, vagy éjszaka erősen fáj, akkor jobb ha visszamész a fogorvoshoz.
2017. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!