Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit vihetnék kirándulásra?...

Mit vihetnék kirándulásra? (Fogszabályzó kérdés)

Figyelt kérdés
Jövő héten megyünk 4 napos kirándulásra Erdélybe. Két nappal az indulás előtt kapom meg a fogszabályzót, ezért gyanítom fájni fog egész osztálykirándulás alatt. Mit vigyek majd enni? Joghurt, gyümölcspépek a kirándulások miatt kizártak. Gondoltunk a Dörmire mert hát ugye az puha piskóta. Egyéb ötletek?

2017. jún. 4. 11:51
 1/8 anonim válasza:

Banán, zsemle belseje és még puha péksütik.

Én úgy emlékszem, hogy két hétig volt nagyon rossz. Meg fogod bánni, hogy egyáltalán belekezdtél az egészbe :) Szerintem fájdalomcsillapítót is vigyél magaddal. De gondolom, hogy lesz ott azért bolt és be tudsz vásárolni, ezért én olyan több napra nem vinnék semmit.

Amúgy meg ami bevált a kockasajt, kenyér belsejébe, de ezután azonnal fogmosás.

Tényleg a tejes dolgok, amik a legjobbak. Van ilyen joghurt ital útközbenre. Utána meg majd veszel a boltban frisset.

De amúgy így tényleg elég gáz a dolog, meg a fogmosás kérdése is.

Én egy hónap után már az almát is simán ettem.

2017. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem hinném, hogy megbánnám. Kibírom valahogy ha törik, ha szakad!:)
2017. jún. 4. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
corsodil és puha fogkefe, kis tükör legyen nálad!
2017. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Esetleg tartsak attól,hogy kinnt leeshet egy brekett?
2017. jún. 4. 14:46
 5/8 anonim válasza:
Szia ne :D nekem van fogszabim es nem esett le soha se. Foleg nem ilyen hamar fog:) szep napot! Ha barmi van irj prvit :D
2017. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy dolog ha leesik egy brekett, az ív attól még tart. Elég sok mindent lehet enni, nekem csak a mogyorófélék, alma, répa és friss kenyér volt a macerás.
2017. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem egy hónapja van fent a fogszabályzóm. Nasiként én csak dörmit eszek a mai napig. A chipsek beleragadnak, a popcorn nekem még túl kemény, és már egyszer széttört miatta az ív.

A dörmi is beleragad, de könnyebb kiszedni, mint egy keményebb dolgot.

Nekem a felrakás után nagyon fájt, rettentően érzékennyé váltak a fogaim, és gyakran összekoccantak. Na az rohadtul fájt. Az összes fogamon egyesével rohant végig a fájdalom. Rágni nem nagyon fogsz tudni, mert a gyűrű miatt ott is nagyon fog fájni. Én felrakás után konkrétam vizen és napon éltem. :D

A joghurt jó ötlet, de a tárolás miatt tényleg nehéz, én még zacsis levest vinnék, mert azt se nagyon kell rágni. Rostos üditők, mert nagyon laktatóak és ha nem tudsz rágni, akkor legalább nem halsz éhen.

Sok sikert, és érzed jól magad.

2017. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7-es nekem is ez volt ugyanígy azonnal a felrakás után. :D Egyébként itt már mindent elmondtak. :))
2017. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!