Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogak eltávolítása...

Bölcsesség fogak eltávolítása inkább magánorvosnál vagy mehetek az SZTK-ba?

Figyelt kérdés
Szolnokról van szó, de nagyon megköszönöm ha bárki leírná a tapasztalatát a műtéttel, az ellátással vagy magánrendelőben az árakkal kapcsolatban. Annyira fáj 3 napja, hogy elegem van, kioperáltatom. Felkeresem a háziorvosom délután, de a véleményetek/tapasztalatotok nagyon sokat segítene. Köszönöm!

2017. jún. 6. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én magánnál voltam, 40 ezret fizettem. Késésben voltak legalább egy órája várattak,így záróra után jutottam be. Máshol kaptam a felső szajpadlásomra valamit amitől elzsibbadt. Itt csak belenyomta a tűt,amire annyira nem voltam felkészülve így majdnem bepisiltem :D Egyébként nem fájt egyáltalán maga a fogeltávolítás része,viszont annyira siettek,hogy letörtek egy darabot a rágófogamból.

Ezen tapasztalataim alapján nem vagyok benne biztos hogy az sztkban rosszabb lett volna. (jokai dentalban jártam)

Persze amikor a másikat szedték ki előtte máshol voltam,csak gondoltam ez közelebb lesz és mivel egy cég biztos ugyanolyan jó. Az első alkalom abszolút pozitív volt, persze ott is otthagytam a fél fogam (höhö),de a doki nagyon alapos és figyelmes volt.

2017. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 40ezer/fog vagy összesen?
2017. jún. 6. 09:00
 3/19 anonim ***** válasza:
40/fog. Amúgy nem lesz olyan vészes,tapasztalatból mondom,hogy amit most érzel ezerszer rosszabb mint maga a fogorvos vagy az utána lévő pár nap szóval a nehezén most mész át sajnos.
2017. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40 ezer túlzás. Nagyon spéci helyre mehettél. 10-15 ezerért eltávolítják bármilyen normális rendelőben.
2017. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szájsebészeti műtét volt mindkétszer azt elfelejtettem hozzátenni. Egyébként valóban ilyen 10 és 20 körül lett volna.
2017. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Maszek. Én 15000/db-ért csináltattam, szerencsére csak az alsókat kellett és még az egyik vissza van.
2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És nekem is műtét volt.
2017. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor engem átvertek :D mindegy is, lényeg hogy a kérdező ne járjon pórul. Jobbulást, remélem azóta megoldódott már.
2017. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot magán szájsebésztől. 15000ft/fog az ára. Félek. El kell mennem panoráma röntgenre. Viszem a felvételt magammal, kapom az injekciót és a felvétel alapján eldől, hogy az alsót-felsőt egyszerre kiveszik-e (egy oldalon csak). Ha nem indokolt a felső, akkor csak az alső lesz eltávolítva. Azt mondta, hogy egyszerre csak egyik oldalt szabad. Szóval jobb alsó biztosan távozik jövő csütörtökön. Majd megírom mit éltem át :( Félek.
2017. jún. 6. 22:22
 10/19 anonim ***** válasza:
Maga a műtét nem fog fájni, pláne nem maszeknál, majd utána lesz rossz, ha kiment az érzéstelenítő.
2017. jún. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!