Fáj a fogam?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 13:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Jövő héten ballagás, Holnap ballagási próba és nem akarok hiányozni a suliból a fogászat miatt, az a helyzet hogy 1-2 éve letört a fogam fele, pár hónappal rá a másik fele is, nem mentem el orvoshoz mert nem fájt és féltem mit csinálnak vele, mert be vagyok sz.rva most már fáj, Nagyon lyukas a fogam, egy picit kint van az ínyből a foggyökér, ( a fogkorona teljesen letört) félek hogy szájsebészetre kell mennem és felvágják az ínyem nagyon félek. de viszont attól is félek hogy holnapra vagy ballagásra be dagad az arcom a fájó fogam miatt. a lyukas fogam melleti fog is fáj és nem tudom becsukni az állkapcsomat mert olyan mintha feljebb lenne a fogam ( a lyukas fog melletti) nyeléskor már fáj bevettem tegnap gyógyszert használt is, de mikor nyeltem ugyanúgy fájt.
2017. jún. 8. 13:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet simán kihúzza, nem biztos, hogy műteni kell, nekem is szedett már ki fogorvos beletört gyökeret.

Jobb ha sürgősen elmész, mert még jobban fog fájni és be is dagadhat az arcod. Menj el még ma, előszőr az is lehet, hogy gyógyszert ír fel ami leviszi a gyulladást és csak 1 hét múlva húzza ki.

2017. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!