Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen színű gumi díszítést...

Milyen színű gumi díszítést kérjek a fogszabályzómra? //több lent\\

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár nap múlva fogszabályzót kapok és nem tudom, hogy milyen színű gumi "díszítést" kérjek rá. Én kéket vagy rózsaszínt szeretnék de félek, hogy túl fiús lenne. És, hogy milyen illene hozzám? (Zöld szem, vörös haj (festett) ) 14/L (nem kell megszólni h minek festem a hajam ilyen idősen)

#egészség #fogszabályzó #Gumi díszítés
2017. jún. 11. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek fested a hajad ennyi idősen?? Degáz...


Viccet félre téve XD


én is 14 voltam amikor fogszabim lett.. Az elsőnél én is dilemmában voltam, hogy milyen legyen meg hogy legyen. De aztán felvilágosítottak, hogy kb 3 hetente gumicsere van. A fogszabi meg 2 évig lazán fent volt... Tehát én kb mindent kipróbáltam XD

A sárgát nem ajánlom, mert messziről olyan mintha rossz lenne a fogad.

Volt szivárvány színű is, mindegyikre már került piros, narancs, citrom, zöld, kék, lila, rózsaszín. Van olyan, hogy piros-fekete-piros-fekete és így tovább...

Rengeteg kombinációt kipróbáltam, alig vártam már hogy cserére menjek :D


Tehát annyira nem kell elkötelezettnek érezned magad a színválasztással kapcsolatban:)

2017. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*más
2017. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Nagyon várom.Köszönöm a választ és a regényt :D
2017. jún. 12. 01:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziaa😊

Én az átlátszót és a sárgát nem ajánlom semmiképp! Az átlátszó hamar besárgul, a sárga peddig mindenkinek előnytelen. Én a sötétebb színeket kedvelem pl.:fekete, bár messziről az is csúnyaa, rózsaszín, sötétkék.

2017. jún. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem először rózsaszín volt, aztán átcseréltettem átlátszóra. Sokkal "szebb" volt. :)
2017. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés.Köszönöm mindenkinek. :) Meg erősítettetek a rózsaszínben 😘
2017. jún. 13. 04:21
 7/7 anonim válasza:
Nekem rózsaszínek a gumik a fogszabályzón, annak ellenére, hogy nagyon nem kedvelem ezt a színt. De szerintem ez mutat a legjobban a fogakon, na meg jól tartja a színét. :D Ajánlom neked mindenképp.
2017. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!