Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsessegfogat huztak. Nem...

Bolcsessegfogat huztak. Nem kellett vesni. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Hetfon szedtek ki, ma vasarnap van. Meg faj a helye, illetve most reggel nincs bennem fajdalomcsillapito meg, ahogy osszecsapom a fogaimat, faj az elotte levo. A lyukban meg vmi feher cucc van ami lehet hogy a hamregeneralodas ahogy felazik. Es ma reggel picit veres volt a seb helye. Eddog nem verzett es lehet hogy el is allt, csak kicsi jott ki, tehat nem verzik folyamatban, csak pont ma reggelre picit veres lett.

Ez okes vagy menjek dokihoz?



2017. jún. 18. 09:36
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem csütörtökön húzták. A 3/4-e kint volt, így az ínyt picit meg kellett vágni és varrták is. Egy hét múlva kell visszamenni varratszedésre. Gondolom ennyi idő alatt be kell gyógyulnia. Neked nem is varrták? Ha nem, akkor nem tudtam segíteni sajnos.

Nekem azt mondta a szájsebész hogy nem szabad öblögetni. Sose árt ha megnézeted.

2017. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hala egnek a kerdes kiirasa utan lar nappal elmultak a tunetek. Mocskos egy dolog ez a bolcsessegfog huzas. Nekem mar kinott csak nem tul jol ezert kellett eltavolitani. egyszeru huzas volt. nem kellett varrni.


koszonom a valaszt!

2017. júl. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!