Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetseges, hogy bqj vana...

Lehetseges, hogy bqj vana fogaimmal?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok. A szuleimmel sokat gondolkoztunk a fogszabalyzon, mert a szemfogaim szembol a belso reszen (ahol a ketto szele "talalkozik") kicsit begele all a kulso meg kinnebb. Sokat olvastam a temaval kapcsolatban, foleg a szabalyozast megelozo foghuzasrol (ha szukseg van ra) es hat olvastam, hogy normalisan 16 fog van felul es alul is (ossz. 32). Nekem ugye nincs meg bolcsessegfogam, de azokat kivonva csak 12 van alul es felul kulon kulon, mert a bolcsesseg fog elotti metszo olyan,mintha ket fog lenne de elvalaszta a tetejen, de oldalr mintha egybe lenne nove. Az akkor egynek szamit? mert ha nem ketto, csak egy, akkor 14 fogam lenne osszesen majd es nem lenne hely a bolcsessegfognak. Mivel ugye hallottam olyat, hogy volt,akit fogszabi elott megmutottak a bolcsessegfogaval, mert nem volt eleg hely neki nagyon beparaztam...

2017. jún. 19. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi, most latom azt a hihetetlenul helyes cimet...a telefonomon elkepeztoen kicsi a billentyuzet, es siettem
2017. jún. 19. 11:49
 2/3 A kérdező kommentje:

elrontottam:szemfog=*metszofog(asszem igy hivjak a ket kozepsot)

metszofog=*ragofog

2017. jún. 19. 11:55
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menj el fogorvoshoz.
2017. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!