Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A kihuzott fogam helyen genny...

Tina111 kérdése:

A kihuzott fogam helyen genny lehetseges hogy genny zacsko keletkezett?

Figyelt kérdés
lassan 1honapja huztak ki az egyik fogam "felso ragofog" kicsit faj is de elviselheto 2napja ilyen ma vettem eszre hogy valami feher kis pup van a kihuzott fogam helyen mi lehet ez? Es hogyan kezeljem? Fogorvoshoz kedden tudok menni :(

2017. jún. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tályognak hívják, és igen, lehetséges. A baktériumok bejutottak és elfertőződött a seb.
2017. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ecseteltem! Hogyan tudom kezelni ameg nem jutok el az orvosig?
2017. jún. 24. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Cataflám hasznos lehet,végy be egy szemet. Ezt leszámítva sokat nem tudsz tenni, kiszúrhatod esetleg, és akkor dokihoz se kell menned, de jól fertőtleníts ám.
2017. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaj dehogy szurom ki :D ilyen bator azert nem vagyok 😂azt hallottam a sos meleg vizzel valo oblogetes az segit lehetseges azt kiprobalom addig
2017. jún. 24. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!