Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz, és...

Holnap megyek fogorvoshoz, és nem tudom mire számítsak. Akik voltak, elmondanák, hogy mit csináltak a kezelés alatt? Mivel terelték el a figyelmüket?

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

He?

Fél évente kell fogorvoshoz járni, tekintve, hogy írni már tudsz legalább 10-12 alkalommal már voltál dokunál, ugye?

2017. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit fog csinálni. Ha gondolod írj privátban, hátha tudok segíteni
2017. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem soha, mert nem kellett. Legalábbis a szüleim nem mondták hogy fél évente kell menni :) 15 éves vagyok.
2017. jún. 25. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
A székben ülve furcsa mód nem gondoltam semmire,előtte nagyon paráztam.De szerencsére nagyon kommunikativ és empatikus doktornőm van,akinek mindenre kiterjed a figyelme még a legapróbb rezdüléseimre is igy nincs bennem rettegés a fogászati kezelésektől.Sokat segit ha megértő fogorvost találsz akiben maximáslisan meg tudsz bizni,akkor a kezelésekre is másként tekintesz.Az is jó ha tartja a programot kezelés közben,beszél hozzád folyamatosan,viccelődik.
2017. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 évesen már legalább 3 kötelező iskolai fogászati vizsgálatnak kellett lennie
2017. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak 1-re emlékszem :/ ha tényleg volt 3, nem emlékszem rá. És az az 1 is talán hatodikban volt.
2017. jún. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!