Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a legolcsobb...

Tündi0212 kérdése:

Mennyibe kerül a legolcsobb fog? (Metszőfogak)

Figyelt kérdés
Első metszőfogaimat kellene potolni 2 van még huzatom őket mert annyira rossszak ! 4 db csak a szemfogak éppek nem tudom ahhoz hozzá csatolni vagy esetleg hîdrol olvastam a lególcsóbb változat mennyibe kerülne aki tud arat mondani meg köszönöm! Tudom hogy porcelán meg inkább fizessek többet de sajnos nem tudok
2017. jún. 26. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azt gondold át, hogy - főleg ilyen esetben - mindig az olcsó megoldások a legdrágábbak.
2017. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Láttál már fogkefét és fogkrémet életedben?
2017. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ne te döntsd el, hogy rosszak-e annyira a fogaid, hogy csak a húzás maradjon, hanem a fogorvos. Sokszor menthetőek a nagyon rossz fogak is, ha más nem, kap egy gyökérkezelést, lecsiszolják, aztán a tetejére egy korona. Ez a legolcsóbb és egészségileg is legjobb megoldás, a végsőkig törekedni kell a saját fogak megtartására. A beteg sokszor bemegy a rendelőbe, hogy egy húzás lesz és az ilyenekbe belefásult fogorvos meg is csinálja neki, ahelyett, hogy rendesen megcsinálnák. A körzeti fogorvosnál a fogmegtartó kezelések teljesen ingyenesek (szűrés, gyökérkezelés, gyökértömés, tömés), csak a pótlásokért kell fizetni.
2017. jún. 29. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. Válaszolónak a hozzászólását!!!! De sajnos nem értem mivel nem ez volt a kérdés de egyépként képzeld igen láttam már fogkefét és használom is!! Látom nagyon unatkozol azért irogatsz ide mindenfélét de még te sem tudod hogy mit! Unalom töltésre ajánlom feküdj le és aludj egy jot
2017. júl. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!