Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós kérdéseim...

Fogszabályzós kérdéseim lennének!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fogorvosom mondta,hogy szükségem lenne fogszabályzóra. Erre ,hogy működik pontosan ez a tb-s támogatás? Mennyi összeg ez? Amúgy csak a felső kellene. Alsó fogsorommal nincs semmi probléma. Még annyi,hogy nektek mennyi időbe telt megszokni? Köszi a válaszokat! :) 15/L

2017. júl. 6. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Pontosan nem tudom mennyi összeg ez,de 18éves korig jár.Azt,hogy nem kell alsó majd szerintem csak a fogorvos fogja eldönteni,mert mikor a harapásomat igazították össze(nem tudom hogy hívják:D)akkor szükség van az alsó fogszabira is.De persze ezt majd a fogorvos fogja eldönteni :)

A felsőt pár nap múlva már megszoktam,csak nehézkes volt vele az evés és fura volt még,hogy ott van.Az alsót nehezebben szoktam meg,de az sem volt vészes.

Nekem 3éve van fogszabályzóm és már teljesen elszoktam felejteni,hogy fogszabim van,mert már egyáltalán nem veszem észre.Remélem tudtam segíteni:)

2017. júl. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!