Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után hány nappal...

Foghúzás után hány nappal lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Nos ma (kedd) fogják kihúzni a felső fogamat (a legutolsó előttit), de az a helyzet hogy csütörtök estére be van tervezve egy házibuli ahol alkoholt fogyasztanék... :D azt tudom, hogy tejes dolgokat nem ehetek/ihatok, de nagyjából mire számítsak? Nagyon keveredni fognak az ízek a számban? Nagyon rég húztak fogam, szóval nem emlékszem hogy ez milyen érzés, és hogy mire kell utána figyelni. A pálinka az tényleg segít ha öblögetek vele? Persze nem csak öblögetni szeretnék vele... :D


Köszönöm a válaszokat!

25/F


2017. júl. 11. 02:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Oh, elnézést, még egy bugyuta kérdés... a barátnőmmel való csókolózásra mennyire van ez az egész hatással? :D nem lesz rossz "szájszagom" annak ellenére hogy mosom a fogam?
2017. júl. 11. 02:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Én anno mikor kihúzták, hazamentem, jó kis kerítésszaggatót elő és bele a sebbe:)))) fa*zért nem szúrtam magam inkább t*kön, az se fájt volna annyira.Viszont másnapra úgy összehúzta a sebet mint a szart :D
2017. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!