Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez es mitol alakul...

Mi lehet ez es mitol alakul ki? Afta/herpesz/valami meg rosszabb?

Figyelt kérdés
Van egy aprocska visszatero problemam. Nem igazan foglalkoztam vele mert igazabol nagy bajt nem okoz csak kellemetlen. A szajpadlasom tetejen inkabb a bal oldalra eso reszen rendszeresen no egy vizzel teli holyagocska ami altalaban nem faj de kellemetlen. Most legutobbi alkalommal talan kisse elfertozodott ahogy kilyukasztottam es ugy viselkedik mint egy afta. Par nap alatt meg szokott gyogyulni. De mostanra elerkeztem arra a pontra hogy elkezdtem parazni mi van ha valami komolyabb all a hatterbe. Tekintve azt hogy mindig ugyan ott alakul ki. Gondolkoztam hogy elmegyek megmuatni valakinek de nem is egyszeru hiszen mire kapnek egy idopontot fogorvosnal mar reg meggyogyul. Otletek? Valakinek volt hasonlo? Mire gondoljak? Mire hasonlit ez? Afta? Szajuregi herpesz? Szajuregi rak? o.O (mar kezdem remiszgetni magam hulyesegekkel)

2017. júl. 11. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán ideje lenne felkeresni a fogorvost!
2017. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!