Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Győrben kifejezetten fogorvosi...

Győrben kifejezetten fogorvosi klinikák közül melyiket ajánlanátok? Esetleg egy jól felszereléssel rendelkező magánfogorvos is szóba jöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


igen sokrétű problémákkal küszködök a fogaim terén, amikre nemrég derült csak fény:


Mint kiderült körülbelül 4-5öt be kell tömni, ez lenne az elsődleges


Utána főképp esztétikai kezelésekre lenne szükség, mert a frontfogaimon foltok vannak, sárgásak stb.


1 hónapja voltam itt Ausztriában fogorvosnál és a röntgenkép alapján azt mondta mind a 4 bölcsességfogat ki kell műteni, mert torlódik tőlük a fogsorom, illetve az alsók teljesen vízszintesen fekszenek és érzem is hogy nyomás van a számban, érzékenyek főképp a hátsó fogaim. Tehát bölcsességfogakkal kapcsolatban szeretnék egy másik orvostól is szakmai véleményt hallani, legfőképp hogy eldöntsem Ausztriában vagy otthon érdemesebb e megcsináltatni


Ha mindezek már el lettek intézve, akkor pedig fogszabályzót is szeretnék.

Nyilván nem egy 1 hónapos intervallumra képzeltem el az összes kezelendő dolgot, hanem akár éveken át elhúzódóan. Ezért gondolkodtam elsősorban fogorvosi klinikában, de az ár is eléggé meghatározó szempont. Egy jó magánfogorvosnak is igen örülnék, de lehetőség szerint a dolgok nagy részét akkor már egy helyen szeretném megcsináltatni, és nem tudom egy átlag magánfogorvosnak mozognak e ilyen széles skálán a szolgáltatásai.


Tehát elsősorban Győrben, de akár Győr környékén is gondolkodom.



Köszönöm előre!!!!


20/F


2017. júl. 11. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha konkrétan leírnátok Ti milyen fogorvosnál/klinikánál milyen kezeléseket csináltattatok, elsősorban az ár miatt, akkor azért is hálás lennék!
2017. júl. 11. 11:18
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én hozzá járok hű már legalább 5 éve , nekem tényleg katasztrófa genetikailag a fogsorom.. volt tömés,gyökérkezelés, teljes felső korona, most legutóbb alsó 4 korona még pár tömés hátravan..

Szóval én rettegtem a fogorvosoktól fóbia szinten már , de az ő kezébe bármikor nyugodtan bízhatom magam, minden kezelés fájdalommentes, türelmes, nagyon ügyes doki, végre tényleg merek mosolyogni bátran, és nem lehúzós egyáltalán.

Bölcsességfogaim nekem is feküdnek alul bár mivel nincs panaszom nem fontos kiműteni, de ezt is megcsinálja ha kell mondta.

Tömés amúgy 12 ezer, gyökérkezelés 15, koronáknak nem tudom darabját most kívűlről mert egybe fizettem értük nem emlékszek.

Én nagyon ajánlom őt, nagyon jó doki ,előtte voltam győrbe barbár fogorvosnál aki azt se várta meg hogy hasson az érzéstelenítő és úgy húzta ki a fogam és elkért 20 ezret.. szóval nem érdemes mást keresned :)

2017. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már kértem is időpontot a Doktor úrhoz. :) A telefonban nagyon udvarias és előzékeny volt, remélem valóban tud valamit kezdeni ezzel a menthetetlen fogsorommal.
2017. júl. 16. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Á, ne aggódj ő tényleg profi nálam rosszabb biztos nincs a helyzeted mint ami nekem volt :D

Kitartást és könnyű gyógyulást !

2017. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!