Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igy tudnak hidas fogpotlast...

Igy tudnak hidas fogpotlast csinalni?

Figyelt kérdés
Sajnos a fogaim elromlottak felul csak a hatso bolcsesseg fogaim vannak mindket oldalon illetve elol a szemfogaiam,a kerdesem az lenne, hogy erre meg tudnak e hidas fogpotlast csinalni, vagy ha esetleg beultetest kellene, akkor hany fogat kellene beultetni? Illetve ez kb mennyi penzbe fajna? Most akarnek menni fogtechnikushoz de szeretnem, ha addigra lenne valami elkepzelesem.
2017. júl. 18. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy drága lesz, de ekkora távra valószínű, hogy kell implantátum, hogy ne legyen akkora terhelés a 2 fognak.
2017. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor fölül 4 használható fogad van? Erre egy jó fogorvos simán rá tudja tenni a teljes sort. Akkor szoktak implantátumot beültetni, ha hátul egy pillérnek való sincs. Az árak nagyon eltérőek, de tudsz tájékozódni a neten erről. Sajnos nagyon drága lesz. Ha mégis kell implant, annak darabja 200-300 ezer.
2017. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még régen azt mondta egy fogorvos, ha a 3. és a 7. fogak megvannak, azokra rá lehet építeni komplett fogsort. Lhet, hogy a bölcsességfogak is jók erre a célra, orvos majd megmondja. Az implantátumot nem tudom, de biztos drága, az egyik asztalos unokatesóm komplett konyhai szekrénysort készített fenyőből 2 implantátum-fogért a dokinak. :)
2017. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!