Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van akinek tömés után még 5...

Van akinek tömés után még 5 nappal is fájt a kezelt foga? Vagy ez már gond?

Figyelt kérdés

2017. júl. 29. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb: fél évig néha-néha szimplán elkezdett fájni, de gyökérkezelve volt így fantomfájdalomnak fogtam fel, később elmúlt.


szerintem neked is elfog múlni, tesómnak is fájt egy darabig most neki is okés.


Ha nagyon fájna, sírnál a fájdalomtól esténként akkor feltétlenül keresd fel a fogdokit.

2017. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3napig érzékeny volt kocogtatásra és fúrás után úgy fájt hogy azt hittem bepisilek. Azóta semmi gond nincs vele. gondolom neked tovább tart. ha 2 hét után is gond van vele vagy nem csökken a fájdalom akkor menj vissza.
2017. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájtak 1-2 napig a tömött fogaim, illetve érzékenyek is voltak a hideg melegre, de egy idő után elmúlt. De ha tartósan fáj a fogad egész nap és nem múlik, akkor menny vissza!
2017. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*menj
2017. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nekem olyan problemam volt, hogy nem tudtam hideg dolgot inni, csak szivoszallal, annyira erzekeny volt a fogam, raadasul ket hetig. Elvileg valami savval maratjak a fog feluletet furas utan, hogy hatekonyabb legyen a tomes.
2017. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne, hogy fájjon, már utána sem. Ha kimegy az érzéstelenítő már nem kell, hogy fájjon a fogad. Ha érzéstelenítő nélkül csinálta akkor fájhat pár órán keresztül, de akkor bekapsz egy algoflexet és jó lesz.


Lehet, hogy a tömés nem jól illeszkedik vagy még valamelyik oldalt van egy kis szuvassság, vagy nem jól fúrta ki és mélyen volt a szuvasság ezért még fájhat. Én visszamennék, de úgyhogy az egész fogazatról csináljanak panorámát és akkor jobban látja az orvos, hogy mi a gond. Az is lehet, hogy máshol is van probléma és kisugárzik még oda.

2017. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fáj még ma is, nem nagyon tudok tegnap óta ráharapni sem arra a fogra. Reggelente fel is dagad az arcom is egy kicsit. Egy alsó őrlőfogról van szó, hiányzott nagy darabban az oldala - szóval nem felülről van tömve - azt pótolta töméssel. Mikor végeztünk, mondta a doktornő, nagy volt a tömés, ha sokáig, vagy nagyon fáj, menjek vissza, mert lehet gyökér kezelni kell. Holnap lesz egy hete, hogy betömte, gondolom valami nem stimmel, ha már egy hete fáj. Köszönöm szépen az eddigi tapasztalatokat! Azért kérdeztem, mert nem tudom meddig normális egy nagy tömés után a fájdalom.
2017. júl. 30. 14:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a vicces, le volt törve már legalább egy éve, de egyáltalán nem fájt! Más okból voltam a fogorvosnál, de gondoltam, ha lehet, akkor már betömetem ezt is. De bár ne tettem volna! Egy hete szenvedek a fájdalomtól a tömés miatt :(
2017. júl. 30. 14:48
 9/11 Csomorkány ***** válasza:
Ilyen tünetek biztosan nem normálisak, menj vissza!
2017. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, hétfőn visszamentem, rögtön nekiállt a doki a gyökérkezelésnek. Kaptam antibiotikumos tömést is, már nem fáj, az arcduzzanat is lejjebb ment.
2017. aug. 2. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!