Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért a legegyszerűbb kihúzni...

Miért a legegyszerűbb kihúzni a fogat, és nem inkább megcsinálni?

Figyelt kérdés
A fogász miért húzza ki inkább, ahelyett, hogy a fog megtartására törekedne? Lehetne gyökérkezelni, tömni, vagy koronát tenni rá, de nem. Inkább kihúzza, hogy ne kelljen vele babrálni.
2010. máj. 23. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ált. államikban szokták csinálni. Azért mert kevesebb idő, és nem kell sokat babrálni vele, vagy esetleg nem tud gyökérkezelni (simán eltudom képzelni).
2010. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt szerintem általában az sztk-s dokik csinálják,mert az tényleg egyszerűbb.A magánorvosok törekszenek minden egyes fog megmentésére,igaz ,hogy fizetsz érte de akkor is.Mondjuk a húzáson kívül az sztk-ban is mindenért kell fizetni,de az akkor is egyszerűbb.
2010. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
magándokihoz járok, nekem még sosem akarta kihúzni a fogam.
2010. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a körzeti sem akar rögtön húzni. :)

De a többiek biztosan azért, mert az egyszerűbb...

2010. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a balkáni igénytelenségű állami fogorvosoknak egyszerűbb kirángatni a fogakat. Skandináviában még a nyugdíjasokét is megmentik.
2010. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magánorvosom van, s a menthetetlent is megmentette :) A körzetim anno 16 évesen gyökérkezelést kezdett csinálni 2 első fogamnál, s olyan jól sikerült mind a kettőt átfúrni, hogy letörtek. Pffffff kész voltam, gondoljáok el. Azóta koronás vagyok :(
2010. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Némely körzetist el kéne bocsátani a kontár munkájukért

2014. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na meg ugye még csappal is meg lehetne menteni

sok fogat- vagy legalább megpróbálni megmenteni

2014. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!