Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó fogászatot/fogorvost...

Jó fogászatot/fogorvost tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a terhességem alatt 4 kezelt fogam letörött, és most szeretném ezeket megcsináltatni. Összesen 5 fogpótlásra van szükségem, mert van plusz 1 hiányzó fogam. Kb. mennyibe fog kerülni? A 4 töröttnek még a gyökere is benne van, azokat vajon ki kell húzni, vagy tudnak rárakni koronát? (2 bal fent egymás mellett, 3 jobb fent egymás mellett, egyik jobb felsőnek nincs gyökere).

Keresem a tökéletes helyet, mert eddig sztk-ba jártam, de mind a 4 kezelt fogam eltörött. Szeretnék egy lelkiismeretes orvost, elsősorban Budapesten, de ha kell, vidékre is leutazom egy jó orvosért!


Köszönöm, ha valaki tudna ajánlani jó fogászatot.



2017. aug. 9. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ide jártam, magánpraxis, de nagyon korrekt dokim volt, bár már nem dolgozik itt. Szerintem bárkit kapsz, jól jársz.


[link]

2017. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!