Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik tejfogaknak kell kiesniük?

Melyik tejfogaknak kell kiesniük?

Figyelt kérdés

13/f Az én gyengeségem a fogkihózás még akkor is, ha tejfogról van szó.Tudnátok tippet mondani hogyan húzzam ki mit csináljak utána, és hogy ha kicsit mozog és nő alatta(nemtomhogyirják) a csontfog akkor az kilöki magától,megszabad várnom még kilöki vagy inkább ne nehogy körbenőjje? Idáig nem húztam ki egy fogamat se, anyukám csinálta. Az alsó,felső 4 elülső és mellette a szemfogak(ha jól tudom) csontfogak a többi tej (kivéve egy mert a suliban egy karamellás cukorral kihúztam).Még egy utolsó, hogy hogyan szokják vissza a fogmosáshoz( nem olyanra gondolok, hogy pl:napi rutinba építsd be stb... hanem ami mondjuk nektek bevállt. Sajnos még mikor kisebb voltam nem nagyon mostam és mostmár nehéz visszaszökni! Bunkók kíméljenek!


Köszi!!



2017. aug. 13. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy mosd a fogaidat!!! Bele kell építened a napi rutinodba különben később nagyobb gondjaid lesznek... Én pl képtelen vagyok fogmosás nélkül elindulni reggel de nyilván mindenki más és te nem így szoktad meg. Állits be emlékeztetot/ébresztőt a telefonodon minden reggel mondjuk 7re és akkor mosd meg a fogaidat. vagy a fürdőszoba tükör sarkába ragassz egy fogmósós képet/ tedd szem elé a fogkefédet
2017. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A suli elkezdtével elfogom, nem halogatni akarom hogy a sulikor, és félévekor , jövőre.... hanem akkor van egy megszokott rutinom és úgy fogom beleépíteni. Melyik fogkefét ajánlod elektromos vagy nem? én kaptam elektromost, vagy használjam felváltva, és hogy mi a különbség.Kösz a választ!
2017. aug. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!