Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne öklendezzek...

Mit tegyek hogy ne öklendezzek a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Tippek, hogy ne öklendezzek? Nagyon félek :(
2017. aug. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó mély levegőket vegyél, sóhajtozzál, de ne kapkodd a levegőt.
2017. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valahogy annyira bepánikolok attól hogy most valaki a számban fog turkálni, hogy nem megy erre koncentrálni. :D de igyekszem, ha minden igaz a héten megyek.
2017. aug. 15. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy sprézze be a torkodat lidocainnal. Aztán a torkod sem fogod érezni így nem lesz gond.
2017. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak egy kis tömés lesz, de már attól kész vagyok ha a kis tükörrel nézegeti a fogaimat. Remélem a spray segít, meg veszek előtte be b6-ot.
2017. aug. 17. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg keress más fogorvost. Vannak olyan fogorvosok, hogy már a váróterembe megnyugodsz. :) Én ahova járok egy b*szott nagy tévé be van rakva és úgy van berendezve, mintha otthon lennék a nappaliba és mennek rajta a filmek. :). Szóval, ha sokat kell várni akkor is elvagyok ott. :D
2017. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Más fogorvosnál csak rosszabb. Tv nincs de nagyon jó fej a doki, nem zavarja ha öklendezek megértő közbe beszél, poénkodik, de sehogy se jó. Már volt, hogy anyukámnak be kellett velem jönni :D zavar a tudat, hogy a számba nyúlkál a kis fém eszközeivel,meg amúgy van hogy fogmosás közbe is öklendezek, a doki egyszer hazaküldte velem a tükröcskéjét hogy gyakoroljak. :)
2017. aug. 17. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel pszichológust kéne felkeresni, hogy a problémád megoldódjon és ne rettegj. :) Ez a te érdeked. A b6 vitamin például ide felesleges. Feleslegesen szeded be, az nem erre van.
2017. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
b6 helyett inkább valami nyugtató teát keress. :)
2017. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A b6 nem jó? Nekem beválik, mint hányinger csillapító,ezért gondoltam hogy jó. Kamilla és citromfű teával próbálkozok majd. Volt már egy fogtömésem valahogy kibírtam. :)
2017. aug. 18. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!