Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandula mütét után 6. nap?

Mandula mütét után 6. nap?

Figyelt kérdés
Mit kellene egyek mert azt mondta az orvosoom joghurt meg ilyenek de most nézem sok helyen hogy pogácsa meg kenyér félék ez igaz?

2017. aug. 17. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem a hatodik nap már mindent ettem de lehet hogy már előbb is.
2017. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindent? De nem érezted azt a "Horzsoló" vagy ilyesmi fájdalmat?
2017. aug. 17. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Muszáj már darabosat enned óvatosan, hogy a seb előbb leessen.

Nekem kegyetlenül fájt, mert össze is volt varrva mindkét oldalon és inkább hagytam az ilyen kajákat és az orvos le is szidott érte.

Úgyhogy egyél csak szépen, lassan.

2017. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De akkor az ilyenek mint a parizeres vajas szendvicsek meg a májkrémes szendvicsek kalács tejjel mehetnek?
2017. aug. 17. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Tejterméket ne.
2017. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor az ilyen szendvicsek mehetnek de az a lényeg hogy tejtermék ne legyen! Fagyi is mehett? Nem akarom nagyon hogy be vérezen vagy ilyesmi... :(
2017. aug. 18. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Fagyi mehet mert jót tesz neki a hideg.

Egyél azt ami jól esik, óvatosan. És igen tejterméket ne mert nehogy begyulladjon tőle.

2017. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont azt hiszem eggyik nap néztem a tükörbe meg lámpával hogy csupa fehér a seb ágy! Elkezdem jobban eszegetni nem annyira fehér de azért még az nem annyira szemmel láthatóan jobb! Ez jót jelent?
2017. aug. 18. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:

A szájüregben fehér a seb, mert nedves környezetben van.

Ha pl van egy seb a kezeden és sokáig vagy vele vízben az is fehér lesz mert felázik. Úgyhogy nincs baja :)

2017. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Máma néztem sokkal jobban kopik le az a fehér! Alig van rajta ez is jót jelent? :)
2017. aug. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!