Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Láthatatlan fogszabályozóval...

Láthatatlan fogszabályozóval van itt valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Keresztharapásom van, ez a fajta szimpatikus lenne, úgy láttam erre is jó megoldás lehet.

Budapesten hol lehet legolcsóbban csináltatni esetleg? Tényleg nagyon praktikus és esztétikus?

Mennyi idő alatt hozta rendbe a problémát?

24l



2017. aug. 17. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát. Ha ennyire teli vagytok lóvéval. Itt Békéscsaba 950 ezerbe kerül. Budapesten ez többe kerülhet.


Biztos kényelmes. Látszani csak kicsit látszik, mintha valami fogvédő lenne.


De keresztharapásnál, nem másképpen csinálják? Olyankor az állkapcson kell változtatni. Meg műtét is. A harapás beállítások már másfajta fogszabályzást igényel én úgy tudom. És azt sima szabályzással már felnőtt korban nem tudják műtét nélkül rendbe hozni, hiszen már "kifejlődtél"

2017. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
van, sajnos nem használ
2017. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor maradok ferdefejű...
2017. aug. 18. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ferde fejűnek maradnod. Keress egy állkapocs klinikát. Szegeden van. Ott helyrehoznak. :)
2017. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!