Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bal felső bölcsességfogam...

A bal felső bölcsességfogam mellett az arcom belsejében van egy dudor, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hete vettem észre, hogy azon a fonton fáj az arcom belseje, napról napra egyre kellemetlenebb, leginkább rágáskor zavar, bár tűrhető. Holnap megyek vele fogorvoshoz, de érdekelne, hogy szerintetek mi lehet ez. Talán afta? Ahogy belenéztem olyan, mintha egy "pattanás" lenne.

2017. aug. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyálmirigy is gyulladhat elzáródhat. Arc nyirokmirigy is lehet. Illetve bölcsességfog után ott van a tuber. Ez egy csont, amit sokszor elszoktak törni szájsebészeti műtétnél, ha szükséges.


Ezt így nem lehet megmondani. Ezek vannak ott. Vagy kiharaptad a szád szélét és azt érzed duzzadtnak. Akkor viszont nem jó ott a fogad és a bölcsességfogat ki kéne húzni.

2017. aug. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2017. aug. 21. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiderült végül, hogy mi volt az? Én is most vettem észre, de nekem egész hátul van a mandulám mögött. Olyan mint egy nagy fehér megérett pattanás, de már hetek óta. Egyáltalán nem fáj csak idegesít, hogy mi lehet az.
2018. jan. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!