Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hatásos, otthoni fogfehérítés,...

Hatásos, otthoni fogfehérítés, vagy marad az orvosi?

Figyelt kérdés

Szégyellem, de kisebb koromban rendszeresen elhanyagoltam a fogmosást. (Természetesen visszaálltam rá, amint megjött az eszem.) Most állandó fogszabályzóm van. A fogaim egy darabig nagyon össze-vissza álltak, nehezen tisztítottam... Fogszabályzó nélkül is. Fogszabályzóval kész pokol, még annyira se tudtam tisztítani őket, mint előtte. Most már elég jól állnak, de még mindig nem tudom hatásosan tisztítani őket, a színük pedig nagyon zavar.

Milyen hatásos fogfehérítő módszereket ismertek, amik nem ártanak a fogszabályzónak sem?

Vagy nem nagyon működnek ezek, és már csak az orvosi segíthet? Mennyibe kerül, mik a tapasztalataitok?

Előre is köszönök minden választ!


(Nyilván a napi többszöri, és minden étkezés utáni fogmosás megvan, tehát az állapot nem romlik, de félek, hogy nem is javul..)



2017. aug. 22. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
16%

Még nem próbáltam,de ez a recept állítólag 3-4 árnyalatot fehérít.:

-1 teáskanál szódabikarbóna

-2 adag fogkrém

Ezeket összekevered egy tálban,és ezzel mosol fogat. Állítólag rossz íze van,de hatásos. Remélem segítettem. :)

2017. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!