Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt vagy van inygyulladásotok?

Volt vagy van inygyulladásotok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra,hogy már lenött az íny,ki van a fognyak stb. Az orvos szerint a fogkő csinálta ezért 2hete voltam leszedetni íny alatt is leszedte,de az első fogaimon meg most sem tudok enni mert olyan nyomó,fájó érzést érzek. Ha volt már nektek akkor mikorra mulott el? Tanácsok,tapasztalatok? Köszi

2017. aug. 24. 12:49
 1/3 anonim válasza:
Ez az érzés el fog múlni idővel. Régen volt ínygyulladásom, és fogkövem is, de két évvel ezelőtt leszedettem, és azóta odafigyelek magamra. Régebben elhanyagoltam a fogmosást, vérzett is, de a kezelés óta ha napközben nem is, de minden este fogat mosok. Azóta egyáltalán nem vérzik, nincs fogkövem sem.
2017. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előzőhöz hozzátenném azt is, hogy a fogkő eltávolítása után az íny is visszaáll a normál állapotába.
2017. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogkő az egyik dolog.


Használj fogselymet vagy fogköztisztító kefét (eleinte fájni meg vérezni fog!). Fogkefével ugyanis nem érsz be a fogaid közé, ott pedig vígan éldegélnek a baktériumok.

2017. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!