Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért esik le állandóan az...

Miért esik le állandóan az ideiglenes koronám?

Figyelt kérdés
Csapos koronám készül, pénteken helyezi fel a doki a végleges koronát. Bal első felső fog, szóló korona. Müanyag ideiglenes koronám van péntekig. A doki nem tudta elég vékonyra csiszolni, mert eltört volna,így az alsó fogam hozzáér a felsőhöz. Csütörtökön délután 3 körül ragasztotta fel, azt mondta, előfordulhat ragadósabb ételeknél, hogy leesik. Fél 6-kor aznap le is esett, pedig csak tojásrántottát ettem. Coregával ragasztgatom, de kaja nélkül max 3 órát bír, érzem, hogy elenged a ragasztó. Igaz, hogy állandóan piszkálom az alsó fogammal, mert hozzáér. Lehet azért esik le, mert az alsó fogam hatást gyakorol rá? Még ki kell bírnom így 10 munkanapot...

2017. aug. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nekem is leesett állandóan.
2017. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza hétfőn az orvoshoz, hogy ragassza fel, mert a Corega erre nem elég. Én így nyeltem le álmomban egy koronát, este még megvolt, reggelre eltűnt.
2017. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok hozzá visszamenni, mert Pesten dolgozok, Ő meg vidéken van. 🙁
2017. aug. 26. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!