Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? A bölcsességfogam...

Mit tegyek? A bölcsességfogam kikéne húzni. Magasan funkc. autista vagyok. Nem lehet leszedálni, és nem bírom ha hozzám érnek. Allergiás vagy 2 érzéstelenítőre is. Gyomor tökrözésemkor mélyaltatni kellett.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem szeretznék semmiféle altatást. félek tőle nagyon, ráadásul a fogorvos hallani sem akar ilyenről. Viszont máshogy meg nem bírom ki a kezelést. Gyerekként akartak fogszabályozót,de azt sem lehetett kivitelezni... Szedéló szerek semmit nem használnak, 2 mg xanax és éberebb vagyok mint voltam. mélyaltatásnál 3x os adag kell. a lidocanra és a Ultracain érzékeny vagyok. Szívdobogást okoz. Mit tegyek???
2017. aug. 26. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a relaxációs gázt próbáltad már?

Kapsz egy picike kis maszkot az orrodra és azt lélegzed be.


Én azzal csináltattam végig minden kezelésemet.

2017. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyerekként próbálták rajtam, semmit nem ért.
2017. aug. 26. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt érdemesebb lenne a doktorral megbeszélni.
2017. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lidocain és ultracain okozhat erős szívverést, mert van benne adrenalin, ez természetes. De elég sok kell belőle hogy igazán veszélyes legyen.
2017. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem szívritmus zavart okoz nem úgy értettem hogy csak megdobogtat.
2017. aug. 26. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenkit el lehet altatni, még egy elefántot is. Azt kell eldöntened, hogy mitől félsz jobban. Az éberségben végzett húzástól, vagy az altatástól. Nagyon sok fajta nyugtató van, és nem csak benzodiazepinek, próbálj ki mást is. Ez csak tipp, de előtte kipróbálhatod, hogy hat rád az alkohol. 2 feles + 2 sör. Ha nem vagy edzésben, ettől megnyugszol. De ezt is meg kell beszélni orvossal, mert ő is ad gyógyszert!
2017. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy dührohamom, pánikrohamom, kitörésem lehet ha sokat piszkálnak, idegileg gyenge vagyok. hirtelen tesznek valamit amitől megijedek akkor van gáz.
2017. aug. 26. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Akkor nem szedik ki.

Majdha már megőrülsz a fájdalomtól, rájössz, hogy jobb, ha elviseled az érzéstelenítést, vagy teljes szedációt :)

2017. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem érted meg hogy nem rajtam múlik, hanem autista vagyok? ez egy betegség. nálam a teljes szedáció a mélyaltatást jelenti...
2017. aug. 26. 22:54
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyat meg amire allergiás vagyok nem fognak beadni nekem soha, még ha elviselhetetlenül is fáj.... mert ÉLETVESZÉLYES rám nézve.
2017. aug. 26. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!