Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A herpesz mennyire fertőző...

A herpesz mennyire fertőző és, hogy fertőző? Ha erpeszem van akkor vonuljak be szerzetesnek és senkivel ne érintkezzek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

:D

Nem fertőző, ha a másiknak, akivel csókolózni szeretnél bitangerős az immunrendszere.

A herpesz a legyengült immunrendszer következménye.

2017. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha szedek napi 3 c vitamint akkor soha nem jön vissza a herpesz?
2017. aug. 27. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még kevés. Fogyassz sok gyümölcsöt és zöldséget. Plusz a stressz, az idegi kimerülség is gyengíti az immunrendszert.
2017. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretek semmilyen olyan zöldséget és gyümölcsöt ami vitamint tartalmaz. Esetleg a banánt megeszem de mást semmit nem szeretek sajnos. Nem vagyok stresszes de 4 hónapja beteg vagyok. Megfázás, vírusfertőzés, allergia (eddig nem volt), felső szemhélyon betokosult árpa, viszér, a bőröm kiszáradt, szétrepedt és vérzett, tyúkszem eltávolítás, valami miatt kemény, vastag és száraz székletem volt ami egyre nehezebben jött ki, most herpesz és szerintem van amit elfelejtettem. Ahogy az egyik elmult jött a másik. Most már nagyon unom.
2017. aug. 27. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nem is kell enni semmi zöldséget és gyümölcsöt, szedd csak nyugodtan a szintetikus sz..r c-vitamin tablettát, ami szinte c-vitamint se látott!

Ez a sz..r életmódot következménye, a sok betegség.


Igyál gyógynövényteát, és ne a filteres sz..rokat.


Te magadnak okozod a betegségeket. Ennyi. Hozd is rendbe magadat!


És miért is nem eszel se zöldséget, se gyümölcsöt?

Miket szoktál enni? Csak húst és édességet?

2017. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alma, a körte kemész, a barack szőrös hélyát nem szeretem, nem szeretem se a szőlő magját, se a hélyát, a narancst még meg is eszem néha cikkenként de a néha a levének kiivása után a hártyás részeket kiköpöm. Még a mandarint esetleg meg is eszem.
2017. aug. 28. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!