Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy még egy fog...

Lehetséges hogy még egy fog nő az inyemen? (Kep)

Figyelt kérdés

[link]



Az inyem jobb felső oldalán egy nagyon kemény csont kinyomja az inyemet. Picit fáj is. Lehetséges hogy az egy fog? Bocsi ha a képen nem annyira látszik



2017. szept. 6. 21:55
 1/6 anonim válasza:
A képen én egyáltalán nem látok ilyesmit. Egyébként lehetséges, akkor volt ilyenem, amikor az állandó fog már jönni akart, de a tejfog még ragaszkodott.
2017. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden tejfogam kiesett már mégis olyan duccos ott a csont. Nem tudom mi lehet
2017. szept. 7. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se látok semmit, de igen lehet fog. Nekem is volt egy plusz fogam, ami így 4 é fogszabályzás után elkezdett befelé a nyelvem felé nőni, de csak egy kis dudort vettem észre először. Szájsebész azt mondta állkapocs kinövés, de normális és semmi baj nincs vele. Fogszabi orvosom azért elküldött panorámára, és lám az jobb alsó 5-ösöm volt az. (Elvileg a fogszabis tudta, hogy az ott van csak nem szólt XD) Tegnap műtötték ki egyébként.

Szerintem menj el röntgenre.

2017. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És fájt amikor kiműtötték? :) 2 éve voltam röntgenen de nem mondta akkor a fogorvos hogy lát plusz fogat:)
2017. szept. 8. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az? Ha eddig nem volt ott, én is elmennék fogorvoshoz. Hogy fog vagy más, az kiderül.

2017. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az de élőben se nagyon látszik inkább érzik ha végigsimítom az ujjammal
2017. szept. 10. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!