Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályozás valóban elég...

A fogszabályozás valóban elég nagy szenvedéssel jár?

Figyelt kérdés
Állítólag mikor mindig húznak rajta az egész fogsor fáj, illetve jó pár napig csak vízen és nagyon pépes ételeken tudsz csak élni, valamint nagyon nehéz babrás a tisztítása
2017. szept. 7. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A fájós része igaz. Viszont szerintem nem macerás a tisztítása.
2017. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak alaposan fogat kell mosni. Én úgy szoktam, hogy reggel-este és ha napközbe elmegyek otthonról, akkor akkor is. A fogak besárgulnak sajnos, legalábbis az ismerőseimnél és magamnál is így tapasztaltam.

Tényleg durván fáj, amikor állítanak rajta, nekem még a víz ivás is fájni szokott pár napig XD

2017. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Akkor én leszek a kivétel, ugyanis nekem azt leszámítva, amikor felrakták, húzás alkalmával sem fájt egyszer sem soha, bármit bármikor tudtam enni simán. Az elején is csak annyi volt a gond, hogy feltörte a szám néhány helyen, de leviaszoltam és elmúlt napok alatt. A fogaim sem lettek sárgábbak. (Bár lehet az az oka, hogy a dokim nem mert nagyot húzni rajta, mert az elején jól összebalhéztam vele és most fél, hogy feljelentem :D)

A fogmosás részét, azt viszont nagyon utálom. Minden nap 3x három fogkefével fogat mosni, elmegy. De minden este mindegy egyes fogközt kifogselymezni, igazi türelemjáték...Még szerencse, hogy 1,5 évnek indult és elvileg olyan jól alakul a "remekmű", hogy 1 év után le fogják venni. Most tartunk 7 hónapnál, majd kiderül :D Kitartás!

2017. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt,miutá felrakták.Egy hétig gyümölcslevet ittam még levest,joghurtot ettem.

Hétfőn fognak húzni rajta először,szóval még nem tudom,hogy fájni fog e.

De a felrakás után én kentem Dentinoxal még Dologéllel és jobb lett tőle

A fogmosás szerintem macera...

2017. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!