Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandóan kivan száradva az...

Állandóan kivan száradva az ajkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ilyen cserepes, egyszerűen csak száraz. Illetve kicsi pöttyök vannak rajta, ami gondolom előidézi a szárazságot. Mit tegyek? Segítsetek állandóan kenegetem labelloval, de amint iszok egyből lemossa.

2017. szept. 17. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Iszol elég vizet? Tiszta víz, napi 2-2,5 l. Az alkohol is nagyon kiszárítja a testet, én egy kellemes borozás után mindig úgy nézek ki, mint aki több napja nem jutott vízhez.
2017. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Éjszakára kend be a szádat Labelloval! Én is így szoktam! Nekem bevált!;)
2017. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
szőlőzsír, amúgy ha diétázol és nem eszel elég zsíros kaját az is baj lehet
2017. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

A víz valóban nagyon fontos.

A labellót meg ne használd! Iszonyat ki tudja szárítani az én számat is, ha huzamosabb ideig használom.

Ami mindig beválik, a méz. Minden este kend be vele a szád, és hagyd rajta kb 15-20 percig. Bírd ki, hogy nem nyalod le :) másnap ne labellózz, ha durván szárad akkor mèzzel kend be megint. Néhány nap alatt rendbe fogja hozni, ha emellett a vízivásra is odafigyelsz.

2017. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat! :)
2017. szept. 17. 10:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék tudni, hogyha ezeket a szabályokat betartom, akkor a kis pöttyöcskék is eltűnnek, igaz?
2017. szept. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!