Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken voltam fogkőleszedése...

Pénteken voltam fogkőleszedésen, fájhat attól a fogam?

Figyelt kérdés
Pénteken leszedték a fogköveket, nem volt vészes nem volt sok és nem is fájt csak kellemetlen volt. Tegnap nem ma viszont arra ébredtem hogy iszonyatosan fáj az egyik fogam körül de nem tudom meghatározni hogy hol és az ínyem is egy kicsit talán. Ez lehet attól? Elmúlik? És ha igen mikor? :( 25/L
2017. okt. 1. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, vagy begyulladt.
2017. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az íny begyulladasat néha érezheted úgy, mintha a fogad fájna. Szóval talán ne gondolj a legrosszabbra... Az ínygyulladás elmúlhat magától, de kezelgetni kell: paradontax, ínyzuhany, öblögetők, ecseteld esetleg pluszba gingisollal. El kéne múlnia, de lássa fogorvos is. Ha fogról jön a fájdalom, azt úgyis ő tudja kezelni. Fogkőleszedéstől amúgy nem fajdulhat meg fog. Akkor az már alapból szuvas volt.
2017. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!