Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nálatok mennyi idő telt el...

Nálatok mennyi idő telt el míg felrakták a fogszabályzótokat?

Figyelt kérdés

A konzultációtól kezdve mennyi idő volt, mire eljutottatok a felragasztásig?

Maszek vagy sztk fogorvosnál csináltattátok?



2017. okt. 4. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

változó attól, hogy állami vagy magán rendelésre mész.


függ attól is, hogy pl. rendbe kell-e előtte tenni a töméseidet, kell-e fogat húzni, fogkövet leszedni.

2017. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ahj pont ugyan ezt a kérdést akartam feltenni 😢😃
2017. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 😀 feltettem helyetted is:)


Én lassan 1 évnél tartok, és még mindig nincs, szerintem minimum fél év amíg lesz és már alig bírom. De ebbe beletartozik az, hogy az elején föbb fogorvosnál is jártunk, most körzetiben vagyok, és itt hihetetlen lassú...

2017. okt. 5. 20:36
 4/8 anonim ***** válasza:

természetesen, hogy lassú. "Magyarország jobban teljesít".

Ha van pénzed, akkor maszekre menj.

2017. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én már januárban kezdtem el érdeklődni. Aztán jött a konzultáció, lenyomat, vizsgálat-> fogtömés->megbeszélés, egyeztetés->időpontkérés a műtétre-> stb..

Ez állami sajnos :D,

2017. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy mikor elsőnek bementünk kaptunk 13 hónap múlvára időpontot csak arra, hogy megmondja éjszakai vagy állandó kell e.Majd utána rá 11 hónap múlvára kaptam valamire időpontot az nem tudom már mi volt talán minta vétel...aztán utána kaptam még rá 7 hónapra időpontot a felragasztásra.Szóval igen kb 2,5 évig vártam rá míg felragasztották végre alul....aztán már fél éve várom a felsőt de szerintem majd csak 2 év múlva jó ha megkapom.(Nyíregyháza)
2017. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Én is most szeretnék felrakatni fogszabályzót Nyíregyházán. Te hol csináltattad hogy ennyire lassan ment? Én nem fogom kibírni 2 évig így. Nagyon szeretnék már szép fogakat. Ha olvasod még köszönöm ha válaszolsz :)

23N

2017. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amint írtam az államilag támogatott, nyíregyházán van jó pár magánfogorvos aki felteszi neked 2 hónapon belül de nem tudok ajánlani mivel nem ismerem őket.
2017. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!