Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet kihuzzak a bolcsessegfog...

Lehet kihuzzak a bolcsessegfogam. Fajni fog?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy lyukas a felső jobb bölcsesség fogam ezert kikell huzni. (azért lett lyukas mert hozzáférhetetlen helyen van hogy megmossam és ezért sem tudja betömni mert ő sem fér hozzá) Na, par napja nagyon el is kezdett fajni, ezert ma estere kaptam idopontot, hogy megnezze, de szerintem akkor mar ki is huzza. Ha ennyire fáj akkor is hatni fog az érzéstelenítő? Nem fog fájni a muvelet? Soha nem volt baj a fogaimmal ezert is felek ennyire... 25/L
2017. okt. 6. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a fog faj a legjobban, erzestelenito nelkul meg becsokiznál.
2017. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerezz valakitől 1-2 szem nyugtatót (frontin, xanax, rivotril), azt vedd be a kezelés előtt 1 órával, de mondd el a dokinak + kérd meg, hogy alaposan érzéstelenítsen el.
2017. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tud adni antibioikumot,hogy lemenjen a gyulladás és csak néhány nap múlva kihúzni? Az enyémen sipoly volt,de nem egyfolytában fájt. Húzáskor nem éreztem semmit.
2017. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2-es, ne tanácsolj baromságokat! Ha nyugtatót vesz be, TERMÉSZETESEN NEM fognak hozzányúlni.


Kérdező: elérzésteleníti és semmit nem érzel.

Nekem nemrég szedték ki az alsót, egy helyütt éreztem, hogy húzza, de az elhanyagolható volt a korábbi folyamatos lüktetéshez képest :)


Utána jegeltem, beszedtem az antibiotikumot és 2-3 nap múlva kb. semmi panaszom nem volt - jó, a kajával vigyáztam.

2017. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Nagyon felek, de most mar sirni tudnek a fajdalomtol!!!
2017. okt. 6. 15:34
 6/10 anonim ***** válasza:
minden bölcsesség fogat kell kihúzatni. azok úgyis elrothadnak!
2017. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elrohadnak*
2017. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan vehetsz be előtte nyugtatót, kezelni fognak.

Tájékozatlan az aki azt mondja hogy nem.


Nem kell félned. nekem 2 hátfó fogamat húzták eddig +1hete a felső bölcsességfogamat.


eléggé hihetetlenűl fog hangzani de ha 8-10 másodpercnél nem tartott tovább. és utána se fájt nagyon..kb annyira mint egy lájtos fejfájás. gyógyszert se vettem be.


a fogorvost meg széttudtam volna ölelni annyira örültem.

2017. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, otthon lehet hogy van olyan kontár, aki kezel nyugtatóval, de itt nem.


Ugyanis simán ütheti egymást az érzéstelenítővel.

2017. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd fel a dokit higy nagyon félsz és van-e valami nyugtató amit bevehetsz, ő jobban tudja mint mi
2017. okt. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!