Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hallottam, hogy állandó...

Hallottam, hogy állandó fogszabihoz sokaknak kell a szabályozás előtt valamilyen tágító gumi. Ez minden esetben szükséges?

Figyelt kérdés
Távol állnak egymástól a fogaim, ha ez számít.

2017. okt. 12. 18:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat is, hogy az orvos állapítja meg. Ez mitől függ?
2017. okt. 12. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
tágitó gumi általában a hátsó fogakon elhelyezett gyürük miatt kell 2-3 napig
2017. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És gyűrűk mindig kellenek, ugye?😧
2017. okt. 12. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem önligírozó fogszabályozóm van, nem gyűrű van a leghátsó fogaimon hanem simán felragasztottak oda is egy-egy tappancsot.
2017. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem biztos,hogy neked is kell majd gyűrű,ez az orvostól függ. Általában ezt szokták használni,de "ki lehet váltani" tubussal is. Nekem is van fogszabályzóm és három hátsó fogamon gyűrű,míg egyen tubus van,mivel doktornő nem tudta ráhúzni normálisan a gyűrűt. Viszont szerintem szeparációra azért kell majd menned. :)

15/l

2017. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem tubust raktak fel, egyre elterjedtebb és jobban is lehet tisztítani a fogat.

Ha távol állnak egymástól a fogaid, akkor nem hiszem, hogy szükség lesz tágító gumira.

2017. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!