Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A műanyag fogakat, mivel...

A műanyag fogakat, mivel lehet fehéríteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 41 éves nő vagyok és a műanyag fogaimat szeretném fehéríteni, persze ilyen otthoni módszerrel (tehát nem fogorvos által). Próbáltam már 1-2 fogfehérítőt de nem igazán volt eredménye... Valaki tud valami jót és persze megfizethetőt ?
2010. máj. 29. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából a műfogakat nem nagyon lehet kifehéríteni mert hát mű.. és szineződik, de egyébként ha van fogtechnikusod beviszed hozzá és átpolírozza neked akkor visszakapja majdnem az eredeti színét de ha nem akarod elvinni akkor kivsezed és ha éjszaka nem szoktad benthagyni beleteheted ázni vízkőoldóba majd reggel jól átsúrolod fogkrémmel. Ez általában használ a dohány füst vagy kávé okozta elszineződéseknek.
2010. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!