Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megéri fizetni fogtömésért?

Megéri fizetni fogtömésért?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, kicsit késve, de elmentem átvizsgáltatni a fogaim és 8-at is tömni kell. Egy van ami eléggé látszik,hogy fekete lyuk van benne, a többit én nem látom, nem is fájnak, na mindegy.

Sztk-ba mentem, körzetihez, tb alapon. Aztmondta van ingyenes tömés és van egyel jobb az pedig foganként 6 ezer forint.

Semmi típust nem mondott..hozzáértőbbek segítségét kérem, mi lehet a különbség? Nyilván tartósabb, de azért majd 50 ezer forint, nem lehúzás? Megér ennyi,ha nem az ingyenes választom?


2017. okt. 19. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az én töméseim ingyenesek, kivéve kettőt, ami 10-10 volt. Az ingyenesekkel soha semmi probléma nem volt,amiért fizettem az viszont szörnyen el lett rontva.. Szerintem csináltass egy ingyenest, egy fizetőset, aztán meglátod...vagy nem tudom.
2017. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik dokihoz az SZTK-ban. Én sajna bedőltem ennek a van jobb ennyiért meg annyiért dumának! Ugyanolyan fehér fényre kötő tömést tett bele pénzért, amit a másik doki ingyen. Keress mást!
2017. okt. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizetőset nem érdemes csináltatni SZTK-ban, mivel ugyanennyiért megcsinálja a magándoki is, és ott sokkal kedvesebbek és körültekintőbbek, nem spórolják ez az érzéstelenítőt, stb.

Mindenképpen csináltasd meg őket. Hiába nem fáj most, később gond lehet belőle. Ha megcsinálják ingyen, akkor válaszd azt. Gondolom, amalgán tömés már az ingyenesen sincs és ott is fehér, esztétikai tömést csinálnak.

2017. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg ingyenesen. Aztán, ha valamelyik nem lesz jó, akkor csináltasd meg maszeknál kb. ugyanennyiért.

Egyébként nagyrészt a fogorvos ügyességén, ill. a lyuk fogban való elhelyezkedésén múlik a dolog. A legkevésbé a tömés anyaga számít.

2017. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy töm a körzeti, hogy pár hét alatt kiesik és pénzt kér érte. Szerintem megéri fizetni érte egy maszeknak.
2017. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, de akkor már magán fogorvoshoz menj, igaz az kb duplájába kerül, de hátha nem is kell 8 fogat tömni, jobb ha másik orvos is megnézi, mielőtt ennyi fogadat szétfúrják.
2017. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az anyagok minőségébeb lehet különbség. Az olcsó anyagok pl nem olyan kemények, kevésbé állnak ellen a rágóerőnek.

Megkérdezhetem melyik körzet ez?

2017. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, Debrecen amugy :)
2017. okt. 19. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!