Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ismer valaki ebben az országba...

Ismer valaki ebben az országban egy jó és megbízható fogorvost?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem rontja el a tömést hogy gyökérkezelni kelljen, nem rontja el a gyökérkezelést hogy húzni kelljen, szóval a meglévő problémát oldja meg és nem nagyobbat csinál.

2017. okt. 20. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen ismerek
2017. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ők is hozott anyagból dolgoznak, ezért nem minden az ő hibájukból következik be.

dentalia.hu

2017. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, magándoki, és van ára. De a világ legjobb fogorvosa.
2017. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen csak a mai állítólagos korszerű eszközökkel számomra eléggé furcsa hogy ilyen sok az elrontott kezelés. Meg hogy egy szuvas fog tömés előtt nem fájt utána meg igen. Talán csak nem azért mert a kedves doktor úr lefúrt a fogbélig?
2017. okt. 20. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ismerek.
2017. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves előttem hozzászóló, ne tartsd magadban.
2017. okt. 20. 21:00
 7/13 A kérdező kommentje:
És első hozzászóló te se, ha publikusak a doktor úrak/doktornők.
2017. okt. 20. 21:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Dr. Pados Róbert, Budapest. Csak ajánlani tudom (5 éve külföldön élek, így azóta nem járok hozzá, de itt sem találtam jobbat).
2017. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem vagy túl tájékozott a témában. Lehet, hogy elmész az orvoshoz egy totál szétrohadt foggal, de te csak annyit látsz belőle, hogy egy kis lyuk van benne. Igen ám, de valójában lehet, hogy a mélyben már fogbél közeléig lerohadt a fogad. Az orvos elkezdi tisztítani, minden tudásával azon van, hogy megmentse neked a fogad, de a szuvasodás olyan mély, hogy esetleg eléri a fogbelet. Az orvos nem teheti meg, hogy abbahagyja a tisztítást, ha a fogbél még puha, baktériumokkal teli. Ezt mind ki kell szedni ha tetszik, ha nem.

Egyébként az ilyen betegek, mint te is, minden fogorvos rémálma. Mert nem lehet elmagyarázni, hogy mit miért csinálunk, a kedves beteg elképzel valamit és azt senki sem másíthatja meg neki.

És bocsánatot kérek tőled kedves kérdező, ez nem a te személyed ellen irányul, csak olvasom a rengeteg téves elképzelést a fogakról itt az oldalon és már tényleg sok a hülyeség.

Nyugodtan pontozzatok le, ha akartok, csak annyit tegyetek meg, hogy elgondolkodtok a hozzáállásotokon.

Plusz az egyik előttem szólónak tökéletesen igaza volt, mi hozott anyagból dolgozunk. Szarból nem lehet várat építeni.

2017. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogorvos, de úgy tudom ha a szuvasodás eléri a fogbelet és baktériumokkal teli lesz akkor begyullad és fáj. Én azokról az esetekről beszéltem amikor tömés előtt nem fáj utána meg igen és lehet visszamenni kibeleztetni a fogat.
2017. okt. 21. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!