Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utca 40. Merjek...

Szentkirályi utca 40. Merjek odamenni?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz, egy kiműtendő cisztám van az alsó ajkam belső oldalán. Ide utalt be az orvosom.

Nagyon rosszakat olvastam erről a helyről így valahogy nem szimpatizálok az ötlettel, hogy ott kotorásszanak szikével a képemben miközben ki tudja, használ-e egyáltalán az érzéstelenítő. Nem beszélve a gyulladásról, hogy szépen varrják-e össze...

Kissé kétségbe vagyok esve, egy hete tologatom a dolgot, a fogorvosom meg már várná a helyzetjelentést.

Nektek mi a véleményetek erről a fogászatról? Magánban szörnyű drága egy ilyen műtét :(


2017. nov. 3. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sürgősségi:


Két letört fogamat műtötték ki 80 percen át, 5 érzéstelenítőt kaptam. Nagyon empatikus volt a doktornő és a két asszisztens is. Előtte egy sima húzásom volt, szintén egy rendes doktornővel. Múlt héten is voltam egy húzáson, normális doki volt. Magával az ellátással nincs gond, csak a várakozás szörnyű, de ki lehet bírni.


Tömték is a fogam, csak oda már időpontot kaptam, a második emeltre. Szintén egy nagyon kedves rezidens lány csinálta meg.


Ja, ne lepődj meg, ha viszonylag több szakszót hallasz, mert lehetnek tanulók is körülötted. Egyébként ez egyáltalán ne befolyásoljon, egyszer mindenkinek el kell kezdenie és jól végzik a munkájukat.

2017. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a szájsebészeti osztálya.
2017. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!