Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 éves vagyok, nem dohányzom,...

22 éves vagyok, nem dohányzom, rendszeresen mosok fogat, fogorovoshoz is járok. Reggelente és napközben is kellemetlen a szájszagom. Viszont nagyon keveset iszok egy nap. Max 2 pohát víz. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem mindig érzem. A gyomrom is rendben van. Nem iszon cukros üdítőket, max enyhén szénsavas ásáványvizet. Használok fogselymet és szájvizet is esténként. Milyen orvosnál próbálkozzak? Mondtak egy tesztet, ha megnyalom a csuklómat akkor érezhető. Hát igen érzik, de nem mindig. Ötlet?

2017. nov. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod kitalálni: igyál több vizet.
2017. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Max 4 deci víz édeskevés. A vesédet is tönkreteszed ezzel. (Régen én is napi 1-2 pohárral ittam több éven keresztül és maradandóan károsodott a vesém.) Igyál minimum 2 litert, nem lehet majd nem észrevenni a jótékony hatásait.
2017. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban.. Igyál többet, esetleg cukorka, rágó.
2017. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!