Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális? (Foghúzás után)

Ez normális? (Foghúzás után)

Figyelt kérdés
5 napja kihúzták a fogamat jobb oldalt lent az utolsót (nem bölcsességfog).. és az orvosnak a fogója kikezdte az ínyemet. Eleinte csak érzékeny volt aztán egyre jobban fájt, a nyelés meg az ásítás is kellemetlen volt.. nem is beszélve az evésről. Tegnap este nem tudtam aludni annyira fájt, ráadásul ráment a jobb fülemre, már bevettem reggel egy Fortedolt azóta enyhébb lett de még mindig fáj.. A fülemre meg csináltam ilyen "meleg só borogatást", nem igen használt az se:S
2010. máj. 31. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Menjek vissza az orvoshoz megnézetni? Csak az a gond, hogy délután rendel :(
2010. máj. 31. 10:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a foghúzástól persze. Menj el a háziorvosodhoz. de nem igazán tesz jót a meleg borogatás a fülednek, ha gyulladás. Úgyhogy mihamarabb menj dokihoz, addig marad a fájdalomcsillapító és semmi más. 23L (orvosira járok)
2010. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ha van vmi a fogammal, akkor rögtön a fülem is fáj meg a fejem. akkor ezek szerint neked is érzékenyebb a füled.próbálj svédcseppel öblögetni+ fülcsepp, vmi fájdalom csillapító, és 1-2 napon belül lehúzódik a gyulladás szerintem.
2010. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Visszamegyek ma az orvoshoz!
2010. máj. 31. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
uh ez nagyon veszélyes ha fáj a füled töle, begyulladhat a nyirokcsomo és akár maradando halláskárosulást is szenvedhetsz
2010. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jáj :/
2010. máj. 31. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!